fbpx
Menu Zamknij

Grupa pomp ciepła powietrzne Nibe

POMPY CIEPŁA OD PONAD 40 LAT

Nasze wieloletnie doświadczenie i niezliczone godziny pracy znajdują odzwierciedlenie nie tylko w naszych nowoczesnych, energooszczędnych pompach ciepła, ale także w szerokiej gamie naszych wyrobów. Nasze produkty są zaprojektowane i opracowane z myślą o Tobie i Twoim domu. Bez względu na typ domu, w jakim mieszkasz i jakie masz zapotrzebowanie na energię, oferujemy produkty zapewniające idealny komfort w Twoim domu. A wszystko to z siły natury!

Idealny komfort w Twoim domu z pompą ciepła NIBE

Dzięki pompie ciepła NIBE można dom chłodzić, ogrzewać, zapewnić wentylację w pomieszczeniach i przygotowywać ciepłą wodę. Wykorzystując energię odnawialną przyrody, można zmniejszyć zarówno rachunki za ogrzewanie, jak i oddziaływanie na środowisko.

Katalog Pomp ciepła:

Ekologia

Nasze pompy ciepła wykorzystują siłę natury, aby zapewnić niewielki wpływ na środowisko. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci energooszczędne codzienne życie przez wiele lat. Dzięki serii S możesz jeszcze bardziej obniżyć zużycie energii, nie rezygnując z komfortu. Wszystko po to, aby uzyskać tańsze, bardziej ekologiczne i przyjemniejsze ciepło.

Bezpieczeństwo

Posiadanie NIBE jako dostawcy oznacza duże bezpieczeństwo. Jesteśmy szwedzką firmą, która od prawie 70 lat produkuje zrównoważone rozwiązania klimatyczne. Oznacza to produkty dostosowane do wyzwań skandynawskiego klimatu.

Doświadczenie

Zatrudniamy doświadczonych instalatorów firmy NIBE, którzy mogą pomóc w szybkiej i płynnej wymianie pompy ciepła, niezależnie od poprzedniej marki. Chcesz wiedzieć więcej i skontaktować się z instalatorem? Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci dalej.

Nasza pełna oferta: