fbpx
Menu Zamknij

Pompy ciepła M-Thermal Midea 7 lat gwarancji

NAJWYŻSZA EFEKTYWNOŚĆ


Fundamentalnym założeniem marki Midea jest dostarczyć urządzenie, które będzie spełniać wyszukane oczekiwania użytkownika oraz będzie ono przyjazne dla środowiska.

 Technologia pomp ciepła z czynnikiem R32 staje się istotnym elementem realizacji celu, jakim jest redukcja emisji CO2. 

Wprowadzona dyrektywa ERP między innymi definiuje wygląd etykiety energetycznej, a informacje na niej zawarte mają ułatwić porównanie produktów.Klasa efektywności energetycznej pomp ciepła M-Thermal to A+++ przy temperaturze zasilania wynoszącej 35°C.

Dla warunków A7/W35 współczynnik COP osiąga 5,2.

 Świadczy to o niskim poborze energii elektrycznej, a zatem niższej emisji pośredniej i niższym rachunku za energię elektryczną. 

GWARANCJA 7 LAT

Potwierdzeniem najwyższej jakości urządzeń serii M-Thermal jest 7-lenia gwarancja. To kolejny istotny argument zachęcający do wyboru marki Midea – światowego lidera w branży HVAC.

NAJLEPSZA LIGA POMP CIEPŁA – MIDEA M-THERMALMidea M-Thermal to nowoczesna technologia,, która oferuje komfort i bezpieczeństwo przez cały rok. 

Są to wysoce efektywnie energetycznie urządzenia do zastosowania na potrzeby ogrzewania, chłodzenia oraz do przygotowania ciepłej wody użytkowej. 

Urządzenie współpracuje z systemami ogrzewania podłogowego oraz grzejnikowego. W połączeniu z klimakonwektorami, pompa ciepła realizuje proces chłodzenia pomieszczeń.

Urządzenia znakomicie sprawdzają się jako
zaawansowane systemy w nowych i modernizowanych budynkach.

Współdziałają również w połączeniu z układami biwalentnymi ze źródłami ciepła takimi jak np. kocioł gazowy.WSPÓLNIE ZADBAJMY O ŚRODOWISKO!

Wychodząc na przeciw europejskim wymaganiom, cały typoszereg pomp ciepła Midea M-Thermal, został napełniony ekologicznym czynnikiem R32. 

Posiada on potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) mający wartość 675, ponadto czynnik R32 nie ma wpływu na warstwę ozonową (ODP=0). 

Dzięki właściwościom termodynamicznym, czynnik R32 posiada wysoką sprawność energetyczną przez co układy wymagają mniejszego ładunku czynnika, a to dodatkowo redukuje negatywny wpływ czynnika na środowisko.

POTWIERDZONA NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ POMPĘ CIEPŁA MIDEA?

               EKOLOGIA


Neutralny wpływ pomp ciepła na środowisko. 
Pompa ciepła to urządzenie, które nie emituje do środowiska żadnych zanieczyszczeń bo jest napędzana prądem elektrycznym. Dzięki temu  jest ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych sposobów ogrzewania

        UNIWERSALNOŚĆ


Wszechstronne urządzenia zaprojektowane
tak, aby współpracować z szeroką gamą
odbiorników ciepła jak i chłodu takich jak: ogrzewanie podłogowe, grzejniki czy klimakonwektory wodne.

           WYDAJNOŚĆ


Nowoczesne technologie zastosowane w pompach ciepła sprawiają, że urządzenia są niezawodne nawet w ekstremalnych warunkach. Ponadto zmniejszają zużycie prądu,
mają wpływ na głośność pracy oraz szybkie
osiąganie zadanych parametrów.

              KOMFORT


Zaawansowane funkcje oferują dużą funkcjonalność w sterowaniu systemem grzewczym zwiększając komfort i łatwość użytkowania.

SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA

Dołącz do programu ”Czyste Powietrze”, skorzystaj z programu wsparcia i przyczyń się do redukcji zanieczyszczeń emitowanych przez domy jednorodzinne. Pompy ciepła Midea M-Thermal spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” i zostały wpisane na listę ZUM – Zielonych Urządzeń i Materiałów.

MIDEA M-THERMAL – WYBÓR JEDNOSTEK

Midea M-Thermal oferuje szeroki wybór jednostek o różnych wydajnościach, gwarantując urządzenia dokładnie dostosowane do potrzeb klienta. W połączeniu z najnowocześniejszą technologią, urządzenia zapewniają duże oszczędności kosztów eksploatacji. W ofercie dostępne jednostki z systemu Monoblok, Split, ALL IN ONE.

Opr.red. Andrzej Wicher
na podstawie uzyskanych materiałów z Nabilation 

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą i montażem właśnie tej pompy ciepła Midea to wyślij formularz:

Pompa ciepła Midea M-Thermal wpisuje się do programów dotacji. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pomocy przy dotacji – zaznacz to w formularzu.

Nasza pełna oferta: