fbpx
Menu Zamknij

Systemy ogrzewania i chłodzenia

Kompleksowa obsługa klienta obejmująca nowoczesne systemy ogrzewania, a także chłodzenia to główny element działalności firmy NTS Energy. W ramach wykonywanych usług możemy zaproponować przede wszystkim wykonanie projektów instalacji, przeprowadzenie jej montażu, podłączenia oraz innych prac realizacyjnych. Obejmują one przede wszystkim ogrzewanie podłogowe czy klimakonwektory wodne wykorzystujące pompy ciepła. W naszym sklepie internetowym można zakupić niezbędne elementy do tych układów.

Jednym z typów wykonywanego przez firmę NTS Energy systemu grzewczego jest ogrzewanie podłogowe, którego realizacja przebiega z zastosowaniem sprawdzonych procedur działania, od momentu wykonania niezbędnych pomiarów, przez rozłożenie i podłączenie wszystkich instalacji. Końcowym etapem jest doprowadzanie wody do pomieszczenia z użyciem tego systemu.Skutecznym rozwiązaniem grzewczym w takich pomieszczeniach, jak korytarze, łazienka czy kuchnia są ogrzewania podłogowe, czyli inaczej płaszczyznowe. Realizujemy je z użyciem najlepszych procedur oraz materiałów zabezpieczających, w tym styropianu oraz folii antywilgociowej. Ogrzewaniem podłogowym można również schładzać pomieszczenia, należy jednak pamiętać aby temperatura wody ” lodowej” miała parametr odpowiedni na tyle aby nie przekroczyć punktu rosy. W przeciwnym wypadku możemy się spodziewać wilgoci na podłodze.

Uniwersalnym i bardzo pożądanym systemem wykorzystywanym przez cały rok są klimakonwektory wodne. W okresie letnim urządzenia te chłodzą powietrze w pomieszczeniu, zaś zimą ich charakterystyka pozwala na ocieplanie budynku. To instalacje łączące w sobie funkcjonalność, ciekawe rozwiązania wizualne, a także mały poziom generowanego hałasu.

W firmie NTS Energy pracują osoby doświadczone, kompetentne w pracach inżynieryjnych dotyczących nowoczesnych systemów ogrzewania. Liczne certyfikaty oraz umowy partnerskie z czołowymi producentami urządzeń potwierdzają jakość naszych usług, które wykonywane są w sposób kompleksowy, przejrzysty oraz profesjonalny.