fbpx
Menu Zamknij

Sterownik do pomp ciepła

Oferujemy naszym klientom sterowniki do pomp ciepła w dwóch wersjach, pozwalających na szybką i bezproblemową obsługę urządzeń. Posiadamy urządzenia produkowane przez firmę Siemens, możliwe do wykorzystania w systemach wszystkich dostępnych na rynku producentów, a także akcesoria w wersji 535. W przypadku sprzętu produkowanego przez Siemensa są to sterowniki do pomp gruntowych i powietrznych, zaś sprzęt w wersji 535 jest dostępny jedynie w pierwszej z wymienionych opcji.

Sterowniki Siemens do pomp powietrznych oraz gruntowych, a także urządzenia 535 posiadają bardzo dużą liczbę przydatnych funkcji, które pozwolą komfortowo zarządzać pompami ciepła. Pozwalają one chociażby na kontrolowanie pracy grzałek elektrycznych, działania dolnego źródła, a także sprężarki oraz wielu innych istotnych elementów systemu ogrzewania.

W ramach standardowego wyposażenia tych akcesoriów wymienić możemy przykładowo kolorowy wyświetlacz, pozwalający na wygodne użytkowanie urządzenia czy liczne czujniki temperatury, które mierzą ciepło zewnętrzne czy temperaturę układu sprężarki.