fbpx
Menu Zamknij

Formularz bezpłatnej wyceny i doboru

Wybierz interesujący Cię rodzaj usługi:

Dlaczego podanie tylu informacji potrzebne jest do wyceny?

Wycena instalacji rozpoczyna się od doboru urządzenia: pompy ciepła, klimatyzatora , czy rekuperatora. Im więcej szczegółów otrzymamy o inwestycji tym dokładniej dobierzemy właściwe urządzenie. Jest to tak ważne, aby w budynku osiągnąć właściwy  komfort dla domowników. Ogrzewanie, czy chłodzenie musi mieć elastyczne nastawy tak, żeby było można osiągnąć właściwą temperaturę. Do instalacji wodnej i ogrzewania podłogowego niezbędny będzie już projekt, lub jeśli będzie taka potrzeba to go wykonamy.

Dlaczego oferty na montaż  pomp ciepła różnią się od siebie?

Na montaż pompy ciepła składa się wiele warunków. Jak przygotowanie montażu, materiały montażowe, technologia wykonania, użycie specjalistycznych narzędzi, długość instalacji freonowej, odprowadzenie skroplin, czy nawet sprawdzenie szczelności…Ważne jest również, czy to jest tylko firma która tylko montuje, czy również serwisuje. Czy ma dostępny serwis. Czy będzie w stanie pomóc gdy wystąpi awaria.

Dlaczego oferty na montaż rekuperacji różnią się od siebie?

W systemach wentylacji/rekuperacji „domowej” można wykorzystać rozwiązania różnych producentów dostępnych na rynku krajowym. Duża część tych produktów pochodzi z importu i cena zależna jest od kursu walut. Na cenę finalną składa się również wartość rekuperatora lub centrali wentylacyjnej oraz usługa montażu.

Dlaczego oferty na montaż  instalacji wod-kan różnią się od siebie?

 Tak samo jak w przypadku rekuperacji znaczącym czynnikiem jest sam materiał i system wykonania np. zaciskowy, termozgrzewalny, klejony..