fbpx
Menu Zamknij

Grupa pomp ciepła Hitachi Yutaki S

Hitachi już od roku 1982 w  Europie i na całym świecie  włącza się w podnoszenie poziomu życia społeczności poprzez technologię. Rozpoczynając od rozwiązań dotyczących przechowywania danych po systemy transportowe, firma Hitachi Europe Ltd dostarcza produkty, usługi i rozwiązania dla każdego branży europejskiego rynku.  Grupę Hitachi w Europie stanowi 141 spółek zatrudniających ponad 11 tysięcy pracowników. Przedsiębiorstwo prowadzi aktywną działalność badawczo-rozwojową, w 2008 roku wydała ponad 4 mld USD na R&D prowadzony w kilku centrach w Azji, Europie oraz Ameryce Północnej.

Dzięki Johnson Controls – Hitachi Air Conditioning masz możliwość teraz rozwiązać wszystkie swoje potrzeby związane z klimatyzacją i ogrzewaniem budynku szybciej, sprawniej i efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej. Scalamy bogate dziedzictwo i innowacyjne technologie Hitachi z wiodącą wiedzą i globalną siecią Johnson Controls,  dzięki czemu Twój dom może korzystać z najlepszych rozwiązań i być bardziej eco.

INFORMACJE O POMPACH CIEPŁA HITACHI YUTAKI:

Pompy ciepła proponowane przez markę Hitachi z serii Yutaki są niesłychanie wydajne, a pod względem efektywności energetycznej mieszczą się w klasie A+++. Nowoczesna technologia daje możliwość sterowania urządzeniem nawet za pomocą telefonu komórkowego. Pompa ciepła wytwarza także ciepłą wodę użytkową o temperaturze od 60 do 90°C (w zależności od warunków atmosferycznych). Do zalet tego rozwiązania należą również: łatwa instalacja, konserwacja i obsługa, inteligentna regulacja oraz niewielkie rozmiary.Urządzenia tego typu stanowią nie tylko efektywny, ale także ekologiczny sposób pozyskania ciepła i podgrzania wody, bowiem wykorzystują energię słoneczną z ziemi, wód gruntowych, powietrza i całego środowiska naturalnego. Energii elektrycznej pobierają tylko tyle, ile niezbędne jest do sprężenia czynnika roboczego, krążącego w zamkniętym obiegu grzewczym. Asortyment Hitachi umożliwia właściwy dobór urządzenia do konkretnych potrzeb instalacji. Pompa ciepła to rozwiązanie, które warto rozważyć już na etapie planowania budowy domu lub budynku usługowego. Może być ona eksploatowana jednocześnie z istniejącym systemem ogrzewania gazowego, olejowego lub solarnego. Daje to duże możliwości dostosowania instalacji grzewczej do indywidualnego zapotrzebowania na ciepło oraz warunków obiektu i możliwości finansowych Inwestora.
 
Pompy ciepła Hitachi Yutaki dzielą się na niskotemperaturowe seria S (do budynków zasilanych niską temperaturą wody grzewczej np. podłogówka) i wysokotemperaturowe seria S80 ( do budynków zasilanych wysoką temperaturą wody grzewczej np. grzejniki idealne do modernizacji systemu grzewczego.

Sterowanie Wi-Fi do pomp ciepła: moduł Hi-Kumo:

Jakie korzyści dla Klienta ?

Przede wszystkim możliwość zmiany temperatury w zasobniku CWU, oraz grzania.
Więcej informacji:
– poniżej w filmiku
– instrukcji  

Zobacz jak działa aplikacja dla klienta Hi Kumo:

Poznaj cenę kotłowni opartej na pompie ciepła Hitachi wykonanej przez specjalistów;

Instalatorów zainteresowanych współpracą i zakupem urządzeń Hitachi odsyłamy do działu:

Instrukcje i przydatne linki:

Nasza pełna oferta: