fbpx
Menu Zamknij

Pompy ciepła Środa Śląska

Pompy ciepła Środa Śląska i okolice

  Pompy ciepła zasługują na coraz większe uznaniem. Dlatego właśnie postanowiliśmy rozszerzyć nasz teren działania i zawitać do miasta Środa Śląska! Z NTS-Energy każdy zainteresowany z miasta Środa Śląska, może w bardzo łatwy sposób zmniejszyć koszty eksploatacji ogrzewania. A co za tym idzie, zacząć działać zgodnie z projektem ekologicznym.  I co najważniejsze  wszystko to w konkurencyjnej cenie! 

Dla wszystkich Klientów z Środa Śląska przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, której głównym celem jest optymalizacja kosztów ogrzewania za pomocą pompy ciepła! Zadaniem naszym jest pomoc w wyborze odpowiedniej pompy ciepła, a także rzetelne i sprawne przeprowadzenie jej montażu! W wielu przypadkach może to być również modernizacja „starej” kotłowni. 

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszymi inżynierami od pomp ciepła! lub pozostaw kontakt to chętnie oddzwonimy. Zapraszamy!

W mieście Środa Śląska już dostępne ekologiczne pompy ciepła od NTS-Energy! Sprawdź ich cenę

   Dlaczego opłaca się zamontować niezawodne pompy ciepła mieszkańcom miejscowości Środa Śląska?  Jest to bardzo prosta odpowiedź! Rozwiązanie to ma same zalety! 

Pompa ciepła zmniejszy ponoszone koszty przy jednoczesnym zachowaniu Twojego wysokiego komfortu. Na duże uznanie zasługuje fakt, że pompa ciepła nie wpływa negatywnie na środowisko. Jej działanie nie wiąże się z wytwarzaniem jakichkolwiek zanieczyszczeń, czy odpadów. Co ma miejscu w przypadku tradycyjnych sposobów na ogrzewanie domu. Pompy ciepła, jakie nasza firma oferuje wszystkim zainteresowanym z miasta Środa Śląska, wyróżniają się wysoką sprawnością, a tym samym niezawodnością. 

W ofercie posiadamy tylko sprawdzonych producentów jak i rozwiązania. Możemy śmiało powiedzieć, że montując  pompę ciepła inwestujesz w doskonały sposób na zaoszczędzenie swoich pieniędzy!

pompy ciepła

Dotacje na pompy ciepła montowane w mieście Środa Śląska. Sprawdź, czy spełniasz wymogi

   Dbając o zadowolenie naszych Klientów, wszystkim zainteresowanym oferujemy również pomoc w uzyskaniu dotacji lub udzielenia kredytu na pompę ciepła. Tak jak wspominaliśmy, to właśnie po naszej stronie leży zrobienie wszystkiego, co pozwoli Ci uzyskać jak najkorzystniejsze rozwiązanie przy zachowaniu opłacalnych warunków finansowych. 

Nasi specjaliści po uzyskaniu od Ciebie niezbędnych informacji zajmą się przygotowaniem wstępnej wyceny, a także omówieniem warunków współpracy. Mieszkańcy miasta Środa Śląska, którzy zainteresowani się montażem pompy ciepła mogą u nas liczyć na elastyczne warunki dopasowane do ich potrzeb oraz oczekiwań! Twoje maksymalne zadowolenie jest dla nas największym priorytetem!

Pompy ciepła w Środzie Śląskiej – z nami profesjonalny montaż masz gwarantowany

   Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę NTS-Energy do przeprowadzenia instalacji pompy ciepła w mieście Środa Śląska?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży OZE, co przekłada się na nasz wysoki profesjonalizm! Zamontowaliśmy do tej pory ponad 1000 pomp ciepła. Mamy własny serwis. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby. Wiemy dla tego, że wybrany model pompy ciepła będzie dostosowany do oczekiwań pod każdym nawet najmniejszym komponentem. Nasze motto: „Niską ceną cieszysz się krótką chwilę, jakością przez całe życie” Postaw na wiedzę i doświadczenie.

Co więcej, dla naszych wszystkich Klientów wykonujemy także przegląd gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a w razie potrzeby zajmujemy się serwisowaniem. Rzetelnie, fachowo i terminowo to słowa najlepiej opisujące naszą pracę.

Jeśli jesteś ze Środy Śląskiej lub okolic i interesuje Cię montaż pompy ciepła, to zostaw kontakt. My niezwłocznie oddzwonimy i przyjedziemy do Ciebie z naszą ofertą. Nasi inżynierowie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, rozwieją wątpliwości, a także w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnią działanie pompy ciepła w Twoim domu! Abyśmy mogli przygotować się do spotkania z Tobą to wypełnij poniższy formularz:

A jak wyglądają
dofinansowania do pomp ciepła w Środzie Śląskiej ?

Wszystkie oferowane przez nas pompy ciepła spełniają wymogi stawiane przez programy dotacyjne. Każda pompa ciepła posiada niezbędną dokumentację i certyfikaty. Pompy ciepła znajdują się w bazie ” Czystych Urządzeń”  (na tzw. liście ZUM), stworzonej i zweryfikowanej przez NFOŚIG

Przydatne linki:

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Nasza pełna oferta: