fbpx
Menu Zamknij

Pompy ciepła Wrocław

Pompy ciepła Wrocław i okolice


       Montaż pompy ciepła dla zainteresowanych Klientów z miasta Wrocław i okolice oferuje nasza firma NTS-Energy! Wyróżnia nas pełen profesjonalizm, rzetelność, a także terminowość. 


Dla każdego Klienta ustalamy elastyczne warunki umowy, a to wszystko w konkurencyjnych cenach! 


U nas nie musisz płacić kroci, aby zyskać urządzenie, które pozwoli Ci obniżyć koszty ciepłej wody lub ogrzewania w domu! Słuchamy Twoich potrzeb i to właśnie do nich dobieramy jak najkorzystniejsze rozwiązania! My proponujemy Ty wybierasz. Decyzja i ostatnie słowo należą zawsze do Ciebie


Chcesz się przekonać? 

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz już teraz! Nie zastanawiaj się i zacznij oszczędzać wraz z NTS-Energy! Serdecznie zapraszamy do kontaktu! 


Jeśli preferujesz kontakt z naszej strony to pozostaw swój numer telefonu to oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie terminie.Instalacja pomp ciepła w mieście Wrocław – szybko sprawnie i rzetelnie

       Nie przesadzimy, jeśli powiemy, że montaż pomp ciepła, jaki przeprowadzamy na terenie miasta Wrocław i nie tylko to innowacyjny, oszczędny, a przede wszystkim proekologiczny sposób. Metoda na ogrzewanie mieszkania, czy domu a tym samym jego komfortową eksploatację. 

My jako NTS-Energy poza profesjonalną instalacją oferujemy wszystkim zainteresowanym dostęp do wysokiej jakości urządzeń wychodzących spod rąk renomowanych producentów. 

Zdecydowanie wpływa to na ich niezawodne funkcjonowanie pomimo upływu czasu, a także działanie wielu czynników zewnętrznych. To właśnie u nas wiesz, że inwestujesz w sprzęt z najwyższej półki! 

Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekiwania, a my podpowiemy w wyborze przynoszącym wiele korzyści

pompy ciepła

Wybór pompy ciepła i ich montaż zleć doświadczonym profesjonalistom

                           Ceny za pompy ciepła, jakie oferujemy na terenie miasta Wrocław, ale także innych miejscowościach, jakie obejmuje województwo dolnośląskie, zależą głównie od ich rodzaju. 

Wyróżniamy tutaj pompy ciepła gruntowe, jak i powietrzne. Gruntowe, jak sama nazwa wskazuje, pobierają ciepło z gleby. Aby instalacja pomp ciepła była możliwa, konieczne jest wywiercenie odwiertów w gruncie i zainstalowanie sond pionowych. Drugi rodzaj, to pompy ciepła powietrzne są znacznie łatwiejsze w montażu, ze względu, że nie czynią spustoszenia w architekturze obiektu co sprawia, że cieszą się ogromną liczbą zwolenników. 

Oczywiście musimy zaznaczyć, że pompy ciepła doskonale spełniają swoje zadanie w okresie zimowym, gdzie temperatury na zewnątrz są poniżej zera stopni. W przypadku modernizacji sposobu ogrzewania, a zwłaszcza, gdy w budynku są grzejniki jedyna pompa ciepła, która może zostać zainstalowana to wysokotemperaturowa np. model: S 80 Hitachi. 

Chcesz poznać korzyści płynące z naszych rozwiązań? Nasi fachowcy pozostają do Twojej dyspozycji!

Już teraz pompy ciepła może mieć każdy, kto zamieszkuje województwo dolnośląskie! Sprawdź koniecznie

          Dolny Śląsk to nasz główny obszar działania, gdzie montujemy pompy ciepła od wielu lat. Mamy tu już setki instalacji opartych na pompie ciepła. Pompami ciepła zajmujemy się od czasów gdy pierwsze egzemplarze pojawiły się w Polsce.

Nasza kompleksowa i fachowa wiedza przekłada się na zadowolenie Klientów. Tak naprawdę chcąc zdecydować się na instalację pomp ciepła, nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu tych urządzeń. 

To my w NTS-Energy zajmiemy się wszystkim! 

Z pewnością będziemy od Ciebie potrzebować informacji o warunkach zewnętrznych, w jakich pompa ciepła będzie funkcjonować. Na tej podstawie wybierzemy jak najbardziej wydajny model. Co więcej, zajmiemy się także przeliczeniem wszelkich kosztów, które jasno pokażą Ci, ile zaoszczędzisz decydując się na montaż pomp ciepła w mieście Wrocław i okolice! 

Jak widzisz, w NTS-Energy nie rzucamy słów na wiatr. Twoje potrzeby oraz oczekiwania są dla nas priorytetem! Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już teraz! Serdecznie zapraszamy!


Finansowanie Twojej inwestycji w pompy ciepła

          Podczas wstępnej rozmowy zajmiemy się nie tylko omówieniem pompy ciepła, ale także sprawdzimy, czy masz szansę na dotację. Mamy również jak widzisz, decydując się na współpracę z naszą profesjonalną firmą NTS-Energy pełne nasze wsparcie, niczym nie musisz zajmować się sam!  Zapewnienie kompleksowej obsługi jest dla nas priorytetem!
 

Przydatne linki: