fbpx
Menu Zamknij

Klimatyzatory Mitsubishi

Technologia w najlepszym wydaniu. Mitsubishi Electric (Living Environment Systems) od lat należy do wiodących producentów techniki klimatyzacyjnej na świecie i w Europie. Popyt na wysokowydajne rozwiązania techniki grzewczej i klimatyzacyjnej w dalszym ciągu wpływa na ten wymagający rynek. Mitsubishi Electric Living Environment Systems opracowuje i produkuje właśnie takie rozwiązania.

Klimatyzator ścienny Mitsubishi MSZ-EF

Stworzony jako uzupełnienie dla nowoczesnych wystrojów wnętrz, klimatyzator Kirigamine ZEN dostępny jest w trzech kolorach, gwarantujących naturalne dopasowanie, niezależnie od miejsca montażu.

Klimatyzator ścienny Mitsubishi MSZ-GE

Standardowe jednostki MSZ-G charakteryzują się wysokim poziomem energooszczędności i zdumiewająco cichą pracą. Urządzenia z szerokiego typoszeregu tej serii zapewniają komfortowe warunki w pomieszczeniu zgodnie z twoimi wymaganiami.

Klimatyzator ścienny Mitsubishi MSZ-SF

Kompaktowe i eleganckie, wyjątkowo ciche jednostki wewnętrzne. Możliwość montażu w ograniczonej przestrzeni niewielkich sypialni, wyższa energooszczędność dzięki doborowi optymalnej wydajności, dostosowanej do każdego pomieszczenia.

Klimatyzator przypodłogowy Mitsubishi MFZ-KA

W salonie lub sypialni. Bogaty w funkcje klimatyzator przypodłogowy o wyszukanej konstrukcji. Budowa jednostki jest smukła i wyważona, istotą jest zwarta forma. Idealne wymiary do zastosowania w salonach, sypialniach, na poddaszach i wielu innych pomieszczeniach. Demontowany panel umożliwia szybkie doprowadzenie urządzenia do czystości. Regularne czyszczenie pozwala utrzymać urządzenie w nienagannym stanie i realizować energooszczędną pracę.

Klimatyzator kasetonowy 1-stronny Mitsubishi MLZ-KA

Jednostki kasetonowe 1-stronne w typoszeregu urządzeń serii Multi-Split zapewniają doskonałe dopasowanie do wymiarów i wystroju wnętrza każdego pomieszczenia.

Etykieta energetyczna do pobrania