fbpx
Menu Zamknij

Grupa pomp ciepła Nibe - modele gruntowe

Stając przed wyborem ogrzewania w wymarzonym domu, rzadko zastanawiają się Państwo nad jego sposobem. A gdyby z góry zdecydować się na urządzenie, jakim jest pompa ciepła Nibe? Działki nie potrzeba uzbrajać w gaz, nie będzie też potrzebne dodatkowe pomieszczenie na kotłownię na ekogroszek, bądź ustawiać w ogrodzie zbiornika na gaz. Dom nie musi mieć komina. Pomieszczenie, gdzie stoi pompa ciepła Nibe może służyć również do innych celów np. jako pralnia lub suszarnia. Marka Nibe dostarcza pompy ciepła, które poprzez brak procesu spalania są bezpieczne i ekologiczne. Do powyższych zalet należy dodać jeszcze jedną i najważniejszą – bardzo tanie ogrzewanie i bezobsługowość. Montaż pompy ciepła Nibe choć na wstępie wiąże się ze sporymi kosztami inwestycyjnymi, to z pewnością późniejsze koszty ogrzewania mile zaskakują

Firma NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. jest dostawcą pomp ciepła w Polsce i poza jej granicami. Od 2000 roku głównym udziałowcem Spółki jest szwedzki koncern NIBE AB – jeden z największych producentów pomp ciepła w Europie. Pompy ciepła NIBE dołączyły do szerokiej oferty NIBE-BIAWAR w 2002 roku. Niedługo po tym firma NIBE-BIAWAR została jednym z liderów w sprzedaży pomp ciepła w Polsce i utrzymuje tę pozycję do dziś! W ciągu 12 lat firma NIBE-BIAWAR dostarczyła swoim klientom ponad 5500 szt. pomp ciepła NIBE, a w ostatnich kliku latach nawet co dziesiąta gruntowa pompa ciepła zainstalowana w Polsce, to urządzenie marki NIBE. Dlaczego pompy ciepła NIBE należą do najczęściej wybieranych urządzeń spośród innych marek dostępnych w Polsce? Przede wszystkim dlatego, że w koncernie NIBE nie mówi się już o 75% redukcji zużycia energii, ale o 80% oszczędnościach, które można osiągnąć decydując się na montaż pompy ciepła Nibe najnowszej generacji. Na osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera niewątpliwie ma wpływ szeroka gama urządzeń i akcesoriów o coraz wyższej efektywności i jakości, jak również kompleksowa usługa i wsparcie techniczne z zakresu doboru urządzeń do indywidualnych potrzeb klientów, rozbudowana sieć autoryzowanych instalatorów oraz stabilna baza serwisowa.

pompa ciepła NIBE

Podział pomp ciepła gruntowych NIBE

ze sprężarką on/of :

 • model 11 45,  moc 6, 8, 10, 12, 15 , 17 kW
 • model 1245 ( kompaktowa z wbudowanym zasobnikiem CWU), moc 6, 8, 10, 12 kW

ze sprężarką on/of  i funkcją pasywnego chłodzenia:

 • model 11 45 PC, moc 5, 6, 8, 10 kW
 • model 1245 PC ( kompaktowa z wbudowanym zasobnikiem CWU), moc 5, 6, 8, 10 kW

ze sprężarką inwerterową:

 • model 1155, moc od 1,5 do 6 kW, od 3 do 12 kW lub od 4 do 16 kW
 • model 1255 ( kompaktowa z wbudowanym zasobnikiem CWU), moc od 1,5 do 6 kW,
  od 3 do 12 kW lub od 4 do 16 kW

ze sprężarką on/of:

 • model 1345 moce 24, 30, 40, 60 kW
 • model AP-BW30:
 1. jednostki jednosprężarkowe  o mocy: 29H, 37, 45, 56H, 58, 69 kW
 2. jednostki dwusprężarkowe o mocy: 85H, 110, 125, 160 kW

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Nibe-Biawar w zakresie montażu, uruchomienia i serwisu pomp ciepła. Pompy ciepła Nibe można obejrzeć na naszej stałej ekspozycji. Uczestniczymy corocznie w programie” szwedzka dotacja”.

W roku 2017 uzyskaliśmy tytuł VIP Partner NIBE.

Przydatne linki:

Nasza pełna oferta: