fbpx
Menu Zamknij

Pompy ciepła Legnica

Pompy ciepła w mieście Legnica

Nasza firma dokłada wszelkich
starań, aby spełnić potrzeby oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających
Klientów. 
Oferujemy kompleksową obsługę
od A do Z!
 Nie tylko wykonujemy sprawny montaż, ale co
najważniejsze, pomagamy w wyborze niezawodnego sprzętu doskonale sprawdzającego
się w trudnych warunkach. Proponowane przez nas pompy ciepła już teraz mogą
mieć wszyscy zamieszkujący miasto Legnica! To właśnie z NTS-Energy zmniejszysz koszty eksploatacji domu, a także zaczniesz wykorzystywać potencjał ekologicznych rozwiązań! Brzmi interesująco? Nie zastanawiaj się ani minuty
dłużej i już teraz skontaktuj się z nami!

Wysoka jakość może iść w parze z atrakcyjną ceną! Sprawdź ofertę naszej firmy NTS-Energy

Dla wszystkich zainteresowanych Klientów z miasta Legnica, którzy chcą zainwestować w cieszące się coraz większą popularnością pompy ciepła, przygotowaliśmy kompleksową ofertę, na którą składają się tylko i wyłącznie wysokiej jakości urządzenia. W swoim asortymencie posiadamy pompy ciepła m.in. takich marek jak: Nibe, Gebwell, Hitachi, Mitsubishi itp. Są to renomowani producenci, którzy zachowują najwyższe standardy i dbają o każdy nawet najmniejszy detal. Przekłada się to niezawodne działanie pompy ciepła nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Musisz mieć świadomość, że w naszej firmie NTS-Energy nie ma miejsca na niską jakość! Możemy śmiało powiedzieć, że u nas wiesz, za co płacisz!

pompy ciepła

Pompy ciepła od NTS Energy już teraz w Twoim mieście Legnica! Dowiedz się więcej

Montaż pomp ciepła, jaki prowadzimy na terenie miasta Legnica, bez wątpienia przynosi wiele korzyści. Innowacyjny sprzęt, który cieszy się imponującą liczbą zwolenników, pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy. Jak to możliwe? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest działanie pompy ciepła opierające się na wykorzystywaniu około 80% ciepła zewnętrznego przy tylko 20% zużyciu energii elektrycznej. Oczywiście bardzo ważne jest, aby wybrać jak najlepiej dopasowany model wyróżniający się maksymalną wydajnością. W takich kwestiach również pomogą Ci nasi specjaliści, dla których profesjonalne pompy ciepła nie mają tajemnic! Na Twoje życzenie możemy zająć się również przeliczeniem kosztów, dzięki czemu zobaczysz, jak zaczniesz oszczędzać decydując się na montaż pomp ciepła w mieście Legnica i okolice!

Z nami zaoszczędzisz więcej, niż myślisz!
Montaż pomp ciepła na terenie miasta Legnica jest skierowany właśnie do Ciebie

W swojej ofercie posiadamy gruntowe oraz powietrzne pompy ciepła. Który rodzaj okaże się dla Ciebie najlepszy? To zależy! Już teraz musimy zaznaczyć, że gruntowna pompa ciepła niesie za sobą konieczność wykonywania nawierceń, a co więcej niezbędny jest do tego odpowiedni grunt. Z kolei wersja powietrzna nie wymaga tak dużej ingerencji. Możemy śmiało powiedzieć, że jej montaż jest zdecydowanie łatwiejszy. Nasi fachowcy po wysłuchaniu Twoich potrzeb oraz zebraniu potrzebnych im informacji wskażą Ci, która wersja będzie dla Ciebie korzystniejsza i bardziej opłacalna finansowo. Nie musisz podejmować decyzji sam! W NTS-Energy jesteśmy od tego, aby Ci pomóc! Co więcej, wszystkim zainteresowanym Klientom pomagamy w uzyskaniu dotacji! Chcesz dowiedzieć się o tym nieco więcej? W takim razie już teraz sięgnij po telefon i sprawdź, co dla Ciebie przygotujemy! Zapraszamy!

A jak wyglądają
dofinansowania do pomp ciepła w mieście Legnica ?

Wszystkie oferowane przez nas pompy ciepła spełniają wymogi stawiane przez programy dotacyjne. Każda pompa ciepła posiada niezbędną dokumentację i certyfikaty. Pompy ciepła znajdują się w bazie ” Czystych Urządzeń”  (na tzw. liście ZUM), stworzonej i zweryfikowanej przez NFOŚIG

Przydatne linki: