fbpx
Menu Zamknij

O firmie

NTS-Energy, kim jesteśmy ?

Firmą, w której inżynierowie Wrocławskiej Politechniki oraz instalatorzy z długoletnią praktyką w zawodzie gotowi są na nowe wyzwania inwestycyjne.

Jako partner producentów pomp ciepła: Hitachi, Nibe, Mitsubishi,  Flexit,  wspieramy ich w zakresie montażu i serwisu.

Prowadzimy też niszową produkcję pomp ciepła gruntowych rewersyjnych Etna.(na zamówienie)

W roku 2016/2017 uzyskaliśmy tytuł TO PARTNER BUDERUS i TOP PARTNER ECODAN MITSUBISHI. Na przełomie roku 2017/2018 otrzymaliśmy wyróżnienie VIP PARTNER NIBE.

W roku 2019 otrzymaliśmy najwyższe w Polsce wyróżnienie od firmy Johnson Control International za największą ilość zamontowanych pomp ciepła Hitachi Yutaki.

Od stycznia 2020 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem HVAC marki Hitachi Europe.

Wcześniej byliśmy autoryzowanym partnerem marki Hitachi.

Oprócz sprzedaży pomp ciepła, klimatyzatorów i rekuperatorów oferujemy kompleksową obsługę inwestycji. Od projektu do realizacji po uruchomienie. Poprzez wykonanie odwiertów (pompy gruntowe), budowę kotłowni, montaż pomp ciepła, ogrzewania płaszczyznowego, instalacji sanitarnej, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła z funkcją dogrzewania i schładzania.

Zapewniamy pełną obsługę sprzedażową, gwarancyjną i pogwarancyjną na wykonanych inwestycjach.

Wykorzystujemy nowoczesny system zarządzania, dzięki któremu Inwestor podając informacje w kalkulatorze kosztów inwestycji na naszej stronie internetowej otrzyma informację dotyczącą pompy ciepła.

 

Otrzyma również  e-maila z wstępną wyceną kompleksowej instalacji opartej o pompę ciepła, lub po zaznaczeniu opcji, wycenę na instalację sanitarną, grzewczą i wentylacyjną.

Gwarantujemy pełna opiekę nad inwestycją w zakresie instalacyjnym już od dnia podpisania umowy, poprzez możliwy monitoring systemu pompy ciepła przez internet w okresie jej trwania lub według uzgodnień.

Posiadamy Certyfikat UDT ( Urząd Dozoru Technicznego) wydawany instalatorom, którzy ukończyli szkolenie w akredytowanym przez UDT ośrodku szkoleniowym, zdali egzamin i znajdują się w polskim rejestrze certyfikowanych instalatorów, wydanych certyfikatów i ich wtórników OZE.

UDT( Urząd Dozoru Technicznego) wydał nam również Certyfikat FGAZ-P/28/0156/16  w zakresie:

Instalowanie oraz konserwacja lub serwisowanie urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Wybierając dostawcę swojej pompy ciepła, zadbaj o to żeby nie był to ktoś przypadkowy. My zamontowaliśmy ich tyle by móc się z Tobą dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem.

Cały czas szkolimy się w zakresie serwisu pomp ciepła aby osiągnąć najwyższy poziom świadczonych usług.

Gwarantujemy na zamontowane przez nas urządzenia w przypadku awarii, reakcję serwisu w 24h od momentu zgłoszenia.

Nasza pełna oferta: