fbpx
Menu Zamknij

Zmiękczacze

Montaż systemu zmiękczającego

Jak wygląda podłączenie stacji zmiękczającej wodę? Zmiękczacz do wody instaluje się na cały dom, na głównym przyłączu wody zimnej. Przy montażu należy pamiętać, żeby przed filtrami wstępnymi i zmiękczaczem zrobić odejście dla wody, która nie będzie uzdatniana, np. do podlewania ogrodu. Jedynymi materiałami eksploatacyjnymi, których potrzebuje zmiękczacz wody, są okresowo dodawana sól tabletkowana i woda, którą pobiera on samoobsługowo. Odpowiednio podłączone domowe zmiękczacze wody gwarantują więc bezproblemowe korzystanie z oczyszczonej wody. Oprócz tego, są uznawane za proekologiczne rozwiązanie, co dodatkowo czyni je opłacalną inwestycją w przyszłość planety.

Dlaczego warto skorzystać z prezentowanej oferty?

Zachęcamy do zapoznania się z akcesoriami dostępnymi w naszej ofercie. Wysokiej jakości stacja zmiękczająca wodę wpłynie nie tylko na Twój komfort. Życie każdego mieszkańca domu będzie dużo wygodniejsze. Tym, co wyróżnia filtr do zmiękczania wody z oferty sklepu jest przede wszystkim solidne wykonanie. Zachęcamy do tego, by dokładnie rozeznać się z parametrami akcesoriów przed dokonaniem zakupu. Dostępne w naszym asortymencie zmiękczacze wody do domu to rozwiązania wykonane z najwyższej jakości materiałów. Są one także proste w obsłudze, a także wydajne. Filtr do wody zmiękczający to urządzenie wyposażone w intuicyjne oprogramowanie oraz czujniki pomiaru. Ponadto do każdego oferowanego modelu dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Zmiękczacz wody – komfortowy styl życia

Często zakup filtra do zmiękczania wody może stanowić problem ze względu na dużą ilość ofert dostępnych w sieci. Wybierając produkt, warto zwrócić uwagę na cenę i jakość wykonania urządzeń. Zmiękczacz wody do domu dostępny w naszym sklepie gwarantuje smaczną wodę prosto z kranu. Co więcej, dzięki niemu, jest ona miękka, dlatego doskonale nadaje się do kąpieli. Stacja zmiękczania wody eliminuje na zawsze osady z kamienia na AGD, kabinie prysznicowej, ale nie tylko. Dzięki niej nie pojawia się on również na oraz bateriach w łazience i kuchni. W ten sposób stacja zmiękczająca wodę wpłynie znacząco na komfort życia domowników. Urządzenie to z pewnością pozwoli zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Filtr do zmiękczania wody w domu pozwoli uniknąć uporczywego usuwania osadu, a także awarii sprzętu. Co więcej, instalacja całego systemu nie powinna stanowić problemu dla doświadczonego montera. Z całą pewnością zainstalowany zmiękczacz wody na cały dom poprawi samopoczucie jego mieszkańców. Przyniesie psychiczną ulgę, jak również poprawi stan skóry i włosów. 

Co należy zrobić przed zakupem stacji zmiękczania wody do domu?

Aby upewnić się, że z naszego kranu płynie twarda woda, warto w pierwszej kolejności dokonać prostego pomiaru. Najlepiej jest zakupić filtr do zmiękczania wody po rozeznaniu się i zbadaniu jej stanu. Można to zrobić za pomocą testerów kropelkowych UST-M. Jeśli nie wiesz, jaki zmiękczacz wody wybrać, skonsultuj się telefonicznie z ekspertami UST-M poprzez Pomocną Linię. Specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą dobrać odpowiedni zmiękczacz wody.