fbpx
Menu Zamknij

Kariera w NTS-Energy

Serdecznie witamy w firmie NTS-Energy

Na rynku lokalnym jak i krajowym dzięki bogatej ofercie doskonałych produktów i rozwiązań jakie oferujemy, firma NTS-Energy zyskała miano promotora nowych technologii , nadającego tempo rozwojowi branży grzewczej OZE. Nasze projekty to kamienie milowe w rozwoju techniki grzewczej.

Jako wiodące przedsiębiorstwo zajmujące się techniką grzewczą , oferujemy naszym klientom innowacyjne produkty, które cechują się najwyższą jakością, ekologicznością i efektywnością energetyczną. Już od wielu lat promujemy ekologiczne instalacje grzewcze, a osiągnięcia nie pozwalają nam jednak spocząć na laurach. Chcemy tworzyć nowości i wyznaczać standardy także w przyszłości. To nasz cel i misja.

Jako firma polska wywodząca się z Wrocławia jesteśmy orędownikami długofalowej i jasno zdefiniowanej strategii. Deklarujemy odpowiedzialność społeczną i socjalną. Naszych pracowników cechuje otwartość na wyzwania, a ich działania są zorientowane na klienta. Współpracujemy zespołowo i rozwijamy nasze talenty.

Podejmij wyzwanie, które oferuje firma NTS-Energy. To miejsce i zespół czeka na Ciebie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

  • hydraulik, monter instalacji grzewczych
  • monter elektryk/automatyk
  • monter instalacji wentylacyjnych
  • regionalny przedstawiciel handlowy

Jeżeli chciałbyś współpracować z nami jako instalator, prześlij swoją aplikację na adres email: rekrutacja@nts-energy.pl

Ogłaszamy nabór na praktyki studenckie i zawodowe w roku 2023, CV prosimy składać na adres email: rekrutacja@nts-energy.pl