Idea strony www.nts-energy.pl

Nawigacja po stronie jest bardzo łatwa i szybka przy pomocy prawego bocznego menu, lub aktywnych ikon :

powrót do strony głównej

 

powrót na początek strony

 

przejście do wcześniejszych  sekcji

 

Zamierzeniem stworzenia tego typu strony była szybka informacja o produktach i łatwy kontakt z nami.

Centrum Pomp Ciepła NTS-Energy Sp. z o.o. kim jesteśmy ?

Jesteśmy przedsiębiorstwem z bardzo dużym doświadczeniem w branży OZE.

Trzon przedsiębiorstwa stanowią inżynierowie Wrocławskiej Politechniki oraz instalatorzy z długoletnią praktyką w zawodzie.

Dysponujemy nowoczesną technologią, zapleczem inżynierskim oraz rozbudowaną siecią instalatorów, gwarantując Inwestorowi pełny zakres świadczonych usług w branży grzewczej, sanitarnej i wentylacyjnej.

Jesteśmy partnerem producentów pomp ciepła: Nibe, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Dimplex, Atlantic, Buderus, Panasonic, Gebwell. Prowadzimy też niszową produkcję pomp ciepła gruntowych rewersyjnych Etna.

W roku 2016/2017 uzyskaliśmy tytuł TO PARTNER BUDERUS i TOP PARTNER ECODAN MITSUBISHI.

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji. Od projektu do realizacji po uruchomienie. Poprzez wykonanie odwiertów (pompy gruntowe), budowę kotłowni,montaż pomp ciepła, ogrzewania płaszczyznowego, instalacji sanitarnej, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła z funkcją dogrzewania i schładzania.

Zapewniamy pełną obsługę sprzedażową, gwarancyjną i pogwarancyjną na wykonanych inwestycjach.

Wykorzystujemy nowoczesny system zarządzania, dzięki któremu Inwestor podając informacje w kalkulatorze kosztów inwestycji na stronie www otrzyma niezbędną wiedzę dotyczącą pompy ciepła. Otrzyma również na e-maila wstępną wycenę kompleksowej instalacji opartej o pompę ciepła, lub po zaznaczeniu opcji, wycenę na instalację sanitarną, grzewczą i wentylacyjną.

Gwarantujemy pełna opiekę nad inwestycją w zakresie instalacyjnym już od dnia podpisania umowy, poprzez możliwy monitoring systemu pompy ciepła przez internet w okresie jej trwania lub według uzgodnień.

Posiadamy Certyfikat UDT ( Urząd Dozoru Technicznego) wydawany instalatorom, którzy ukończyli szkolenie w akredytowanym przez UDT ośrodku szkoleniowym, zdali egzamin i znajdują się w polskim rejestrze certyfikowanych instalatorów, wydanych certyfikatów i ich wtórników OZE.

UDT( Urząd Dozoru Technicznego) wydał nam również Certyfikat FGAZ-P/28/0156/16  w zakresie:

Instalowanie oraz konserwacja lub serwisowanie urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Wybierając dostawcę swojej pompy ciepła, zadbaj o to żeby nie był to ktoś przypadkowy. My zamontowaliśmy ich tyle by móc się z Tobą dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem.

Cały czas szkolimy się w zakresie serwisu pomp ciepła aby osiągnąć najwyższy poziom świadczonych usług.