Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów postanowiliśmy włączyć do naszej oferty dobrej jakości pompy ciepła, wyprodukowane przez wiodącą na rynku duńskim firmę Danfoss, a znaną już dobrze również w Polsce. Dzięki temu, że przez krótki czas pod Grodziskiem Mazowieckim była składana w montowni. To doskonała inwestycja dla ludzi ceniących ergonomiczne i niezwykle nowoczesne rozwiązania.

Oryginalna pompa ciepła Danfoss to doskonały sposób, aby zaoszczędzić wykorzystując naturalne źródła energii. Charakteryzują ją niskie koszty eksploatacji, przez co inwestycja szybko się zwraca.

W porównaniu z tradycyjnymi źródłami energii, pompa ciepła Danfoss zdecydowanie wygrywają poprzez widoczną oszczędność pieniędzy na ogrzewaniu. Ten rodzaj pomp stanowi doskonałą alternatywę dla osób szukających przyjaznych dla środowiska rozwiązań.

  • Dzięki kompleksowej kontroli efektywności : pogodowy regulator temperatury, regulacja prędkości pomp obiegowych (OPTI) i technologia gazu gorącego (TGG) uzyskano o 20% wyższą roczną efektywność energetyczną (SPF) w porównaniu z rozwiązaniami standardowymi.
  • Kompaktowa pompa ciepła ze zintegrowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej, wykonanym ze stali nierdzewnej.
  • Ciepła woda na żądanie. – Do przygotowania ciepłej wody użytkowej wykorzystano Technologię Gorącego Gazu (TGG) oraz technologię TWS.

Cennik pomp ciepła Danfoss:

Gwarantujemy zawsze konkurencyjne ceny pomp ciepła z montażem.

Zamów wycenę inwestycji i wypełnij formularz: